Євгенія Бреус здобула дві «бронзи» в Італії

З 20 по 25 березня в місті Піза відбувся етап Кубка світу з фехтування на візках, дворазовою бронзовою призеркою якого стала харків’янка.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з 31 країни світу. Національна паралімпійська збірна України здобула на цьому етапі 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Євгенія Бреус посіла треті місця в жіночій шпазі категорії А та в жіночій шаблі категорії А. У фехтуванні на шпазі Євгенія перемогла суперницю з Кореї з рахунком 15:12 та Гонконгу - 15:10, але у півфіналі поступилася спортсменці з Угорщини. У фехтуванні на шаблях перемогла представниць Канади 15:3 та Китаю - 15:11, а у півфіналі поступилася 10:15 суперниці з Польщі. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.