ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Лозовій Служба у справах дітей та Центр соціальних служб отримали нове приміщення

27 березня 2019 | 15:50

Для зручності жителів міста та ОТГ організації розмістили в одному місці – на 2-му поверсі будівлі РДА.

Результати ремонтних робіт, що були проведені в приміщенні, оглянув перший заступник голови ХОДА Марк Беккер під час робочої поїздки на Лозівщину.

«Тут дійсно створені комфортні умови - як для працівників, так і для відвідувачів обох служб, - наголосив Марк Беккер. - Це добре, що саме ці служби перебуватимуть в одному місці. Людина матиме можливість прийти на прийом і отримати всі послуги та консультації, які стосуються захисту прав та інтересів дітей».

У Лозівській міськраді відзначають: зі створенням у Лозовій найбільшої в країні об’єднаної територіальної громади навантаження на служби збільшилося по всіх напрямках роботи.

«Дітей у Лозівській міській ОТГ - 13,5 тисячі, - розповіла начальник Служби у справах дітей Світлана Брежнєва. – У нас діє 6 дитячих будинків сімейного типу. Один з них за сприяння голови ХОДА Юлії Світличної минулого року отримав субвенцію у розмірі 1,6 млн гривень на придбання будинку. У цій родині виховується 8 дітей, що позбавлені батьківського піклування».

Світлана Брежнєва та директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Світлана Нескородько подякували керівництву області та міста за допомогу і підтримку в роботі служб.

Фото

Теги: беккер лозова служба у справах дітей

Версія для друку Поділиться:


Вверх