ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Темп зростання середньомісячної зарплати в області становить понад 120%

27 березня 2019 | 14:37

Про це повідомив, за даними на січень 2019 року, Юрій Шпарага під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.

На першому в цьому році засіданні ради підбили підсумки виконання Територіальної угоди між ХОДА та спільними представницькими органами роботодавців та профспілок області. Директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага поінформував присутніх про ключові показники, яких досягнуто в соціально-економічному розвитку області.

Він відзначив, що за три роки зростання промисловості в області склало понад 15%. Лише за 2018 рік обсяги виробництва машинобудівної галузі збільшилися на 8,6%.

«Харківський регіон є інвестиційно привабливим. Область стала майданчиком для міжнародних зустрічей найвищого рівня. Загальний обсяг прямих інвестицій, що були залучені в економіку області минулого року, становить 666,4 млн дол. США. Підприємства та організації області за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 21,6 млрд грн капітальних інвестицій, обсяг яких проти 2017 року збільшився на 9,3%», - навів дані Юрій Шпарага.

Він підкреслив, що керівництво області приділяє особливу увагу тому, щоб позитивні показники промислових підприємств супроводжувалися зростанням соціальних гарантій та розмірів зарплат їх співробітників.

«Завдяки проведеній роботі в області на 22,6% зросла середньомісячна заробітна плата. Її розмір досяг 7657 грн у 2018 році. У січні поточного року – 8029 грн. Темп її зростання у січні становить 120,2% та є вищим, ніж по Україні (119,6%)», - сказав директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА.

Під час засідання розглянули найбільш актуальні питання, зокрема, щодо стану виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах області та надання субсидій населенню. Також на тристоронній раді заслухали звіт про роботу Головного територіального управління юстиції у Харківській області щодо виконання вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» стосовно державних підприємств.

Теги: шпарага тристороння рада

Версія для друку Поділиться:


Вверх