Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Нововодолазькому ліцеї побудували футбольне міні-поле

У Нововодолазькому ліцеї побудували футбольне міні-поле

Заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев відвідав навчальний заклад під час робочої поїздки до Нововодолазького району.

Від імені голови ХОДА Юлії Світличної він привітав педагогічний колектив та учнів ліцею.

«Щасливий сьогодні розділити з вами ці радісні та хвилюючі хвилини, - звернувся до всіх присутніх Анатолій Бабічев. - Дуже приємно, що мої візити до Нововодолазької громади завжди супроводжуються приємними подіями. Уже вкотре переконуюся, що реформа децентралізації діє. Футбольне поле – це платформа, де школярі зможуть вдосконалювати свої спортивні навички та з користю проводити час». 

Він передав учням і вчителям навчального закладу футбольні м’ячі.

За інформацією Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна, футбольне міні-поле в Нововодолазькому ліцеї №2 було обладнано в рамках бюджетної програми Президента України «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» у співфінансуванні 50/50 з держбюджету та бюджету Нововодолазької селищної ради.

Анатолій Бабічев вручив директору закладу Віті Зощук ключі від автобуса для перевезення учнів і вчителів опорного закладу. 

«Коли обіцяне виконується, на душі завжди тепло. Нарешті здійснилося бажання учнів і вчителів, - сказав Олександр Єсін. – У нашій громаді створюються якнайкращі умови для тих, хто навчається та працює в закладах освіти. Такий подарунок дасть можливість не тільки доставляти дітей до навчальних закладів, а й забезпечить їм активне шкільне життя».