Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Шахненко провів прийом громадян у Близнюківському районі

27 березня 2019 | 10:09

До заступника голови ХОДА зверталися переважно з питаннями щодо проведення будівництва та реконструкції об’єктів на території району.

Так, директор Близнюківського ліцею звернулася до заступника голови ХОДА з проханням сприяти у вирішенні питання капітального ремонту покрівлі навчального закладу. Після завершення прийому громадян Євгеній Шахненко відвідав ліцей та ознайомився зі станом об’єкту та обсягами робіт, які необхідно тут провести. Заступник голови ХОДА повідомив, що капремонт покрівлі запланований уже цього року.

Також на прийом громадян до Євгенія Шахненка прийшла директор Добровільської загальноосвітньої школи. Вона просила розглянути можливість облаштування на території закладу спортивного майданчика зі штучним покриттям. А Добровільський сільський голова Юрій Калашник звернувся з питанням ремонту сільського Будинку культури та будівництва сучасної амбулаторії сімейної медицини в населеному пункті.

Євгеній Шахненко відзначив, що детально вивчить можливості реалізації позначених проектів та візьме на особистий контроль усі питання, які були порушені в ході прийому.


Теги: шахненко близнюки робоча поїзка прийом громадян

Поділиться:Схожі новини