Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Балаклії відкрили амбулаторію загальної практики - сімейної медицини

27 березня 2019 | 11:21

Реконструйований заклад відвідав заступник голови ХОДА Михайло Черняк під час робочої поїздки до району.

Амбулаторія з денним стаціонаром та аптекою почала роботу в мікрорайоні «Лагері» м. Балаклії.

«Відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я громади та розвитку медицини, - сказав Михайло Черняк. - Відтепер у жителів мікрорайону «Лагері» є можливість отримати консультацію лікаря за місцем проживання. Також тут можна отримати направлення до профільного медичного спеціаліста чи на лікування в цілодобовому стаціонарі, пройти амбулаторне лікування в умовах денного стаціонару, своєчасно провести щеплення дітей та дорослих». 

У будівлі, в якій від сьогодні функціонуватиме амбулаторія, провели реконструкцію, а також сюди закупили нове медичне обладнання, меблі та інвентар. У закладі працює аптечний пункт. 

«Завдяки підтримці керівника області Юлії Світличної та фінансовій децентралізації, яка ініційована Президентом України, в нас є змога ремонтувати, в тому числі, й медичні заклади. І ми не збираємося зупинятися - сьогодні триває будівництво нових амбулаторій в Савинцях та Веселому. Найближчим часом для жителів району плануємо придбати комп’ютерний томограф», - повідомив голова Балаклійської РДА Степан Масельський.

Також парк автомобілів первинної медичної ланки Балаклійщини поповнився міні-автобусом марки FORD на 15 пасажирських місць.


Теги: черняк амбулаторія балаклея

Поділиться:



Схожі новини