Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У селищі Донець відремонтовано амбулаторію

У селищі Донець відремонтовано амбулаторію

В урочистому відкритті взяв участь заступник голови ХОДА Михайло Черняк під час робочої поїздки до Балаклійського району.

Від імені голови ХОДА Юлії Світличної він привітав присутніх зі святковою подією.

«Система охорони здоров’я сьогодні розвивається гарними темпами. Завдяки децентралізації, ініційованій Президентом України, ми маємо кошти на будівництво, ремонти медичних закладів, на придбання медичного обладнання. Сьогодні відбудовуються об’єкти, які понад десяти років не знали ремонтів», - зазначив Михайло Черняк.

Оновлена після капітального ремонту Донецька амбулаторія загальної практики - сімейної медицини розмістилася у двоповерховій будівлі: є денний стаціонар та поліклінічне відділення.

Медичну допомогу тут отримують близько 10-ти тисяч жителів смт Донець та 6-ти сільських населених пунктів, що розташовані поруч. Медичне обслуговування здійснюють 5 сімейних лікарів, хірург, акушер-гінеколог, невропатолог, рентгенолог, стоматолог, терапевт, 2 лікарі-лаборанти. У будівлі працює аптечний пункт. Відремонтовані приміщення оснащені новими офісними меблями, встановлене сучасне медичне обладнання. Для надання невідкладної медичної допомоги амбулаторія забезпечена медичними препаратами та засобами, для обслуговування викликів має в своєму розпорядженні автомобіль, який був придбаний у 2018 році.

«Відкриття подібних медичних закладів - це досягнення не лише для громади, а й для всього району, адже жителі цих населених пунктів зможуть отримувати своєчасну кваліфіковану медичну допомогу, а медичні працівники працюватимуть у комфортних умовах. Велика подяка керівнику Юлії Світличній за увагу та потужну підтримку», - відзначив у своєму виступі голова Балаклійської РДА Степан Масельський.

Фінансування ремонтних робіт, що проводились для облаштування амбулаторії, здійснено коштом обласного та районного бюджетів.