ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА зустрілася з делегацією Представництва ООН в Україні

27 березня 2019 | 11:16

Під час зустрічі обговорили питання подальшої співпраці, продовження тих проектів, що вже діють на території області, та реалізації нових.

«Ми давно співпрацюємо з Організацією Об’єднаних Націй. На Харківщині за останні роки за підтримки ООН реалізовано понад 150 проектів. Але маємо можливості продовжувати співпрацю», - сказала голова ХОДА Юлія Світлична.

Координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані відзначила, що зацікавлена залучити всі агентства ООН до плідної співпраці та надання допомоги.

«Ми співпрацюємо на державному рівні, але я бачу, що на місцевому рівні ми можемо зробити більше, працюючи з органами влади, громадянським суспільством та знаходячись ближче до людей. Наше завдання - нікого не залишити без уваги», - сказала Оснат Лубрані.

Координатор системи ООН в Україні також підкреслила, що залучення місцевих бюджетів до реалізації спільних проектів робить партнерство більш ефективним.

Під час зустрічі сторони обговорили питання реалізації проектів за підтримки різних програм та фондів ООН на території регіону. Серед них – проекти, що спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб, дітей з особливими освітніми потребами, програм розвитку енергоощадження та енергоефективності. Так, Юлія Світлична відзначила результативність заходів, що були реалізовані на Харківщині в рамках проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

«Запровадження заходів енергоощадження та енергоефективності є для українців надзвичайно нагальним питанням. Тому для нас дуже важливо продовжувати рух у цьому напрямку та співпрацю, якщо така можливість буде», - сказала керівник області.

Вона також звернулася до представників ООН з пропозицією розглянути можливості підтримки проекту будівництва та оснащення обладнанням обласного онкологічного центру та порушила питання щодо можливості продовження взаємодії у сфері розвитку інклюзивної освіти.

Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сільвандер відзначила важливість порушеного питання та запевнила, що співпраця в цьому напрямку триватиме.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Юлія Світлична висловила сподівання, що плідна співпраця Харківської області з Представництвом ООН в Україні триватиме.

Більше фото

Фото

Теги: світлична оон представництво зустріч

Версія для друку Поділиться:


Вверх