ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

За лютий 2019 року борги із зарплати ліквідували на 1 підприємстві області та скоротили на ще 8-ми

25 березня 2019 | 11:55

Такі дані навели в ході засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юрій Шпарага відзначив, що стан погашення заборгованості із зарплати знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної.

«За лютий борги із заробітної плати ліквідовані на 1 підприємстві у сумі 37,5 тис. грн, скорочені – на 8 підприємствах на 2,8 млн грн», - повідомив Юрій Шпарага.

На засіданні комісії розглянули стан погашення боргів з виплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду України на АТ «Харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря», Харківському казенному експериментальному протезно-ортопедичному підприємстві, комунальному підприємстві охорони здоров'я «Міжлікарняна аптека №271».

Керівник ДП «Харківський завод електроапаратури» зобов’язався погасити борги з виплати заробітної плати та по страхових внесках до Пенсійного фонду до 1 серпня 2019 року.

Щодо ТОВ «Інженерний центр ДКБ шліфувальних верстатів» та ДП «Харківський електромеханічний завод» прийнято рішення про проведення Головним управлінням Держпраці України в Харківській області інспекційних відвідувань з дотримання законодавства з праці.

За підсумками засідання визначили першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів. Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.

Теги: шпарага комісія зарплати борги

Версія для друку Поділиться:


Вверх