Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична відвідала відновлений Будинок культури в Люботині

Юлія Світлична відвідала відновлений Будинок культури в Люботині

24 березня голова ХОДА перебуває з робочою поїздкою в Харківському районі. В ході поїздки вона ознайомилася з результатами ремонтних робіт, проведених у Люботинському будинку культури в минулому році.

З 2000-го року будівля єдиного Будинку культури міста, в якому проживають 24 тисячі чоловік, була закрита через аварійний стан.

Капітальний ремонт споруди почали восени 2018-го року. Кошти на роботи були виділені з державного бюджету за ініціативи глави ХОДА Юлії Світличної.

«Такий важливий для Люботина об'єкт у самому центрі міста простоював без ремонту 20 років. Люди звернулися до нас з проханням відновити його, і ми не могли не відреагувати на це прохання, - розповіла керівник області. - Тепер у жителів Люботина, у його творчих колективів є будівля з хорошим ремонтом, оснащена сучасною технікою. Тут є всі умови, щоб займатися в гуртках, проводити концерти і збиратися для обговорення важливих питань громади».

Перебуваючи в Будинку культури, Юлія Світлична вручила почесні нагороди ХОДА його працівникам, а також передала колективу піаніно для занять у музичній студії.

Для жителів Люботина відновлення роботи Будинку культури стало довгоочікуваною подією.

«Це знакова подія для нашого міста. Творчі люди мріяли про це довгі роки. У Люботині - 24 тисячі населення, і не було жодної нормальної сцени. У нас багато і дитячих, і дорослих творчих колективів. Діти займалися в Будинку творчості, але там немає сцени. Дорослі репетирували по домівках, а тепер можуть проводити репетиції в нормальних умовах, - розповів директор Будинку культури Роман Едкало. - У Будинку культури проведена величезна робота в найкоротші терміни: замінено дах, утеплено стіни, встановлені вікна і двері, проведено внутрішні роботи, замінено комунікації. Тепер у нас є зала на 300 місць, з професійною сценою, на якій себе зможуть реалізувати і дорослі, і діти».

За словами мера Люботина Леоніда Лазуренка, стільки ремонтних і відновлювальних робіт на об'єктах міста, як в останні роки, не проводилося ніколи раніше.

«Завдяки децентралізації, у нас є можливість отримувати реальний результат. Спасибі керівнику ХОДА Юлії Світличній за підтримку, яку ми отримуємо від області. Тільки на останній сесії обласної ради нам виділили кошти на ремонт лікарні, дитячого садка і будівництво очисних споруд, які дуже потрібні місту, - підкреслив Леонід Лазуренко. - Реформи, які сьогодні відбуваються в нашій країні і реалізуються в області під керівництвом голови ХОДА, повинні бути завершені. Тоді ми зможемо жити в країні, про яку мріємо».

Більше фото