ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Паралімпіці-лижники тріумфально завершили сезон

22 березня 2019 | 17:58

За підсумками заключного етапу паралімпійського Кубку світу з біатлону та лижних перегонів збірна України посіла перше загальнокомандне місце.

На японському етапі Кубка українські спортсмени, серед яких - харків’яни Оксана Шишкова, Людмила Ляшенко та Віталій Лук'яненко, завоювали 6 золотих, 7 срібних та 10 бронзових медалей. 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові нагороди - на рахунку харків’ян.

Так, Оксана Шишкова у змаганнях серед жінок з порушенням зору разом зі своїм тренером-гайдом Віталієм Казаковим перемогла в біатлоні на середній дистанції, двічі фінішувала другою (лижні перегони (коротка дистанція) та біатлонний спринт), а також стала бронзовим призером у лижних перегонах на середній дистанції.

У змаганнях серед чоловіків з порушенням зору Віталій Лук'яненко разом зі своїм тренером-гайдом Борисом Бабаром фінішував третім у біатлоні на середній дистанції.

За підсумками Кубку світу 8 спортсменів Національної паралімпійської збірної команди України були нагороджені особистими кубками в біатлоні та 7 паралімпійців стали володарями кубка в лижних перегонах. Серед них - і харків’яни. Оксана Шишкова та Людмила Ляшенко отримали кубки як у біатлоні, так і в лижних перегонах, а Віталій Лук'яненко став володарем кубка в біатлоні.

Теги: лижі спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх