ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вадим Данієлян взяв участь у сесії Борівської районної ради

22 березня 2019 | 15:52

Вадим Данієлян взяв участь у сесії Борівської районної ради

Під час робочої поїздки на Борівщину заступник голови ХОДА також взяв участь в обговорені питань соціально-економічного розвитку району.

Під час засідання сесії Борівської районної ради внесли зміни до бюджету району та затвердили низку соціальних програм. Вадим Данієлян передав вітання учасникам заходу від керівника області Юлії Світличної та поінформував жителів Борівщини про стан соціально-економічного розвитку Харківської області та проекти, що реалізуються в регіоні.

«На сьогодні для медичних закладів області придбано 4650 одиниць медичного обладнання, 45 автомобілів для служби екстреної медицини. У 2018 році було розпочато будівництво амбулаторій у сільській місцевості. І вони будуть побудовані. Коштом обласного бюджету було компенсовано вартість 143-х квартир для учасників АТО. За минулий рік було відновлено близько 1000 об’єктів дорожньої інфраструктури: 930 доріг комунального значення, 80 – місцевого, 15 – державного. Згідно з регіональним проектом «Енергія світла», ініційованого головою ХОДА, було освітлено понад 150 населених пунктів, - навів дані Вадим Данієлян. - Таких результатів ми досягли лише завдяки спільній з вами роботі, за що дуже всім дякую».

Фото

Теги: сесія данієлян борова райрада робоча поїздка

Версія для друку Поділиться:


Вверх