Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2019-му ремонтуватимуть дороги на Лозову та Козачу Лопань, а над окружною почнуть будувати перехід

20 березня 2019 | 11:32

Про плани поточних середніх ремонтів, які проведуть на дорогах області, розповіли під час брифінгу 20 березня.

Головним об’єктом, на якому цього року працюватимуть дорожники області, стане напрямок Мерефа – Лозова – Павлоград. Фінансування на ремонт цієї дороги закладено окремим рядком у держбюджеті – йдеться про суму близько 1 млрд грн.

«Заплановано повномасштабний ремонт дороги від Мерефи до Лозової з ремонтом 4-х штучних споруд. Ділянку за Лозовою також розпочинаємо. Зараз проходить тендерна процедура, також очікуємо бюджетного розпису від Міністерства фінансів», - розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

Він повідомив, що цього року в області заплановано поточний середній ремонт на 8 дорогах. Серед них: Дергачі – Козача Лопань, Харків – Вовчанськ, Старий Мерчик – Краснокутськ, Харків – Зміїв – Балаклія – Горохуватка, Печеніги – Великий Бурлук та 2 ділянки на окружній дорозі.

«На окружній заплановані роботи в районі Екопарку задля організації безпечного руху. Планується розширення проїзної частини, будівництво нового надземного пішохідного переходу (це початок робіт, без введення в експлуатацію цього року)», - розповів Сергій Пляка.

Також цього року проводитимуться роботу на дорозі Київ – Харків – Довжанський (на ділянці від Чутового до села Сніжки Валківського району розпочнуть будівництво ще однієї смуги руху).

Щодо доріг місцевого значення, то поточні середні ремонти заплановані на 93-х об’єктах.

«По 47 з них уже оголошені тендерні процедури. Також ведеться проектування будівництва об’їзної дороги міста Лозова. Наприкінці квітня плануємо розпочати будівельні роботи, - розповів директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко. – Також ми підготували перелік з 24 мостів, які першочергово потрібно відремонтувати. По 5-ти з них проекти вже закінчені, зараз проходить експертиза, після чого оголошуватимемо тендери».

Серед доріг місцевого значення, які ремонтуватимуть у першу чергу, Ігор Турченко відзначив шлях Харків – Липці. Тендер на поточний ремонт ділянки цієї дороги було проведено ще минулого року, підрядник готовий взятися до робіт, як тільки це дозволить погода.

«Як тільки потеплішає, в Циркунах 2,2 км буде зроблено - в 2 шари асфальтобетонної суміші», - повідомив директор ДП «Дороги Харківщини».


Теги: ремонт дороги турченко пляка

Поділиться:Схожі новини