ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Бюджет Дворічанського району за 4 роки зріс у 4 рази

20 березня 2019 | 10:04

Бюджет Дворічанського району за 4 роки зріс у 4 рази

Такі дані навели в ході розширеного засідання Ради регіонального розвитку району. Захід відбувся за участю заступника голови ХОДА Вадима Данієляна.

Відкриваючи захід, Вадим Данієлян відзначив ті зміни, які відбулися в області з 2014-го року, в тому числі завдяки децентралізації. Під час засідання Ради регіонального розвитку голова Дворічанської РДА Ірина Григоренко доповіла про результати роботи та подальші плани розвитку району.

Так, вона відзначила, що за останні 4 роки зведений бюджет Дворічанського району зріс у 4 рази: з 22 млн грн - у 2014 році до 254,3 млн грн - у 2018-му.

«Це дозволяє району реалізовувати будівельні проекти, ремонтувати та відновлювати важливі об’єкти, - сказала Ірина Григоренко. - Позитивні зміни в розвитку соціальної інфраструктури в останні роки особливо яскраво спостерігаються в галузі освіти. Так, освітні об’єкти району на свій розвиток отримали в 2015 році 688,8 тис. грн, а в 2018 – вже 10 мільйонів 620 тис. грн. У 2014 році капітальні видатки на галузь освіти складали лише 457,1 тис. грн. Тобто, в 2018 році капітальні видатки по галузі освіти в 23,2 раза більші, ніж у 2014-му».

За інформацією голови Дворічанської РДА, також суттєво зросли видатки на ремонт доріг: з 1,5 млн грн - у 2015 році до 9,7 млн – у 2018-му.

«При цьому в 2018 році вперше отримано державну субвенцію на ремонт комунальних доріг (1,2 млн грн). У 2019 році відповідно до розпорядження голови ХОДА Юлії Світличної Дворічанський район отримає на поточний середній ремонт доріг місцевого значення 10,4 млн грн», - навела дані Ірина Григоренко.

Також цього року район отримає фінансування з обласного бюджету за програмою «Енергія світла», ініційованою головою ХОДА Юлією Світличною.

«У 2019 році включено до фінансування коштом обласного бюджету проведення робіт з реконструкції вуличного освітлення 5 населених пунктів району», - повідомила голова РДА.

У своїй доповіді Ірина Григоренко наголосила, що в керівництва району є продуманий та чіткий план подальших дій. До перспективного плану розвитку Дворічанщини включено 43 об’єкти, відновлення яких заплановано на найближчі три роки. 

«Головне завдання сьогодні, яке ставить голова ХОДА Юлія Світлична, - зробити все, щоб кожен житель області відчував зміни», - наголосила Ірина Григоренко.

Фото

Теги: данієлян рада регіонального розвитку дворічанський район

Версія для друку Поділиться:


Вверх