ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Глава ХОДА зустрілася з представниками спортивного руху області

19 березня 2019 | 17:05

19 березня Юлія Світлична відвідала спортивний комплекс «Динамо».

Спілкуючись зі спортсменами і тренерами, Юлія Світлична подякувала їм за досягнення, які прославили нашу область як на українській, так і на міжнародній спортивних аренах.

«Ми робимо все, щоб на Харківщині, яка має хороші традиції і прекрасну школу, спорт продовжував розвиватися. Завдяки цьому ми не тільки досягаємо результатів у професійному спорті, але і розвиваємо масовий спорт і даємо можливість всім охочим займатися фізичною культурою, домагатися результатів і загартовувати характер», - сказала голова ХОДА.

Вона зазначила, що розвиток спортивної інфраструктури є одним із головних пріоритетів для керівництва області.

«В останні кілька років ми робимо все, щоб вирішити питання, які накопичувалися десятиріччями. Це і ремонти шкіл та спортивних комплексів, і закупівля обладнання, і підтримка спортсменів та тренерів. Ми поставили завдання побудувати сучасні спортивні комплекси в кожному районі області, щоб дітлахи могли займатися цілий рік, незалежно від умов на вулиці. У всіх районах з'являються сучасні футбольні поля зі штучним покриттям, про які раніше могли тільки мріяти. Умови повинні бути у всіх, у кого є бажання розвиватися», - підкреслила Юлія Світлична.

У ході зустрічі глава області передала державну нагороду - звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України марафонцю Миколі Зудіному, одному з натхненників і організаторів харківського марафону.

З проханням відзначити Миколу Яковича нагородою до глави ХОДА звернулися харків'яни під час попереднього марафону, в якому вона традиційно брала участь.

«Я не могла не відгукнутися. Такі люди своїм прикладом надихають, зароджують бажання рухатися вперед, бути успішним, сильним», - підкреслила Юлія Світлична.

Також почесне звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України надано ще одному ветерану харківського спорту - плавцеві Вадиму Куценку. Він став єдиним харків'янином, ім'я якого внесено до Зали слави Всесвітніх ігор для ветеранів у Сент-Джорджі (штат Юта, США).

«На Всесвітніх іграх для ветеранів Вадим Куценко заявлявся на 7 дистанцій і привіз зі змагань повний комплект медалей: 5 золотих, одну срібну і одну бронзову. Ми пишаємося вами, ви - приклад для багатьох, важливий член величезної і приголомшливої спортивної сім'ї Харківщини», - сказала голова ХОДА.

Представник марафон-клубу «Харків» Олександр Смолін подякував керівнику області за увагу до спорту і спортсменам.

«Сьогодні були відзначені дві чудові і заслужені людини. Ми дуже чекали на нагороди для нашого тренера. Від імені спортсменів хочу подякувати вам за розуміння і за те, що знаходите час для простого людського спілкування», - сказав спортсмен.

Президент Федерації легкої атлетики Харківської області Анатолій Губа також відзначив увагу, яка сьогодні приділяється спорту в області.

«Спасибі вам за те, що ви робите для спорту всупереч усім труднощам. Усі говорять: немає грошей. А ми бачимо розвиток, у нас є новітнє обладнання, ми посідаємо призові місця на змаганнях, завдяки вашій підтримці, - звернувся до очільника області Анатолій Губа. - А також спасибі за пам'ять про спортсменів. Коли про спортсмена забувають - він помирає зі своїми досягненнями. А в Харківській області сьогодні є розуміння важливості спорту і душевне ставлення до спортсменів».

Більше фото

Фото

Теги: світлична спорт нагорода динамо

Версія для друку Поділиться:


Вверх