Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

11 харківських школярів побувають у США за програмою «Юнацьке лідерство через спорт»

19 березня 2019 | 13:31

Участь у програмі обміну Державного департаменту США взяли старшокласники, які займаються баскетболом.

«Юнацьке лідерство через спорт» - це серія міжнародних обмінних програм, що фінансуються відділом спортивної дипломатії управління міжнародних і культурних справ Державного департаменту США. Мета програми - налагодити міжкультурне порозуміння та спортивні можливості для підлітків-спортсменів та їх тренерів. Учасники будуть вчитися командної роботи, наставництва, здорового способу життя та самодисципліни в мультикультурному середовищі», - розповіла Наталія Яковлєва, співзасновник благодійного фонду «Харків з тобою», який займається реалізацією програми в нашому регіоні.

Для участі в програмі харківські школярі пройшли відбір, заповнивши анкети, які були надані приймаючою стороною.

«Я вже років 6 мрію потрапити в Америку. Граю в баскетбол, завжди хотів побувати на матчі. Захоплений їхньою культурою, - каже учасник проекту Влад Усенко. - Чекаю, що поспілкуюся та пограю в баскетбол з американськими однолітками».

Українські школярі проведуть у США 10 днів: будуть знайомитися з американською культурою, пов'язаною зі стрітбаскетом - вуличним баскетболом. Супроводжувати їх буде тренер Максим Тележний.

Поїздка повністю оплачується приймаючою стороною.

За словами організаторів, пізніше американські школярі побувають у Харкові з відповідною поїздкою.

«Харківська область є унікальною, адже протягом останніх років за ініціативою голови ХОДА Юлії Світличної ми активно розвиваємо власні міжнародні зв'язки. Тому сьогодні наш регіон є центром країни з реалізації міжнародних проектів», - зазначив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев, який зустрівся з учасниками програми напередодні поїздки.

Він нагадав, що Юлія Світлична підписала меморандум про співпрацю між Харківською областю та Посольством США в Україні.

«Це дає нам додаткові можливості співпраці за різними напрямками, в тому числі щодо реалізації молодіжних програм. Приємно, що з 26 українських школярів, які поїдуть у США, 11 представляють саме наш регіон», - сказав Анатолій Бабічев.

Фото

Теги: бабічев сша школярі стрітбаскет

Версія для друку Поділиться:


Вверх