Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові стартувала Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології

19 березня 2019 | 11:09

18 березня відкриття заходу в Національному фармацевтичному університеті відвідав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Цього року VI етап Всеукраїнської олімпіади з біології вперше відбувається на території Харківської області. Звертаючись до присутніх, Анатолій Бабічев передав вітання від голови ХОДА Юлії Світличної.

«Дуже приємно, що цього року саме олімпіада з біології проводиться у Харкові, адже олімпіади з цього предмету - одні з найпопулярніших та наймасовіших у Харківській області. У районному етапі взяли участь понад 3500 наших школярів, в обласному - 210 учнів, 105 з яких стали переможцями», - сказав Анатолій Бабічев.

Він підкреслив, що VI етап Всеукраїнської олімпіади з біології проходить у єдиному в Україні фармацевтичному закладі вищої освіти - Національному фармацевтичному університеті.

«Олімпіади, конкурси, турніри – дієвий шлях виявлення та реалізації неординарних можливостей юних обдарувань. І, звісно ж, ми чекаємо на учасників олімпіади з біології вже як студентів харківського вишу», - зазначив заступник голови ХОДА.

Він підкреслив, що за підсумками минулого року Харківська область посіла 1 місце серед регіонів України за результатами участі в предметних олімпіадах.

«Ми вболіваємо за Україну, за переможців та за якість освіти, за бажання наших найкращих учнів не лише навчатися, а й робити нові відкриття та винаходи. Усе це є інвестицією в економіку нашої країни», - сказав Анатолій Бабічев.

Для учасників олімпіади створені умови для інтелектуальних змагань у одних із кращих закладів як вищої, так і середньої освіти регіону – Національному фармацевтичному університеті та Обласній спеціалізованій школі - інтернаті ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість». Окрім змагань, на учнів чекають цікаві екскурсії.

Фото

Теги: бабічев біологія олімпіада

Версія для друку Поділиться:


Вверх