Анатолій Бабічев привітав переможців обласної предметної олімпіади з економіки
![Анатолій Бабічев привітав переможців обласної предметної олімпіади з економіки Анатолій Бабічев привітав переможців обласної предметної олімпіади з економіки](/content/documents/979/97839/thumb-newsDocument-564x376-de26.jpg)
Заступник голови ХОДА зустрівся зі школярами під час робочої поїздки до Первомайського району.
Учні Первомайської гімназії №3 Алевтина Півтораус (10 клас) та Павло Шевченко (8 клас) після перемоги на обласному рівні у складі делегації регіону представлятимуть Харківщину на всеукраїнській олімпіаді.
«Ми пишаємося вами та віримо у вас. І, звісно, бажаємо перемоги. Впевнений, учнівська команда нашої області достойно представить Харківщину на всеукраїнському рівні», - наголосив Анатолій Бабічев.