ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Шахненко привітав комунальників Харківщини з професійним святом

15 березня 2019 | 17:47

Євгеній Шахненко привітав комунальників Харківщини з професійним святом

15 березня в ХОДА відбувся урочистий прийом до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення України.

«Дорогі колеги, прийміть ці слова вітання від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної. Галузь житлово-комунального господарства дуже важлива для сталого функціонування нашої області. Від вашої відповідальності, сумлінної праці залежить комфорт людей та загальний соціальний настрій у суспільстві», - передав вітання Євгеній Шахненко.

Він зауважив, що для сучасних жителів міст комунальні блага стали настільки звичайними, що люди часто не замислюються, якою напруженою, важкою працею дається збереження сталого функціонування цієї галузі.

«На жаль, у нашій галузі на сьогодні достатньо застарілих проблем, але я впевнений, що в умовах децентралізації, збільшення надходження коштів до місцевих бюджетів ці питання будуть вирішені», - сказав заступник голови ХОДА.

Також Євгеній Шахненко нагадав, що сьогоднішнє свято відзначають й працівники сфери надання послуг для населення. Наразі підприємці області надають близько 40 видів послуг.

Окремі слова подяки куратор сфери ЖКГ присвятив ветеранам.

«Хочу відзначити діяльність Олександра Тарадая, який все своє життя присвятив покращенню галузі теплопостачання. Також сказати добрі слова великому організатору ЖКГ на Харківщині, а нині ректору ХНУМГ імені О.М. Бекетова Володимиру Бабаєву й багатьом іншим ветеранам. Здоров’я вам!», - привітав ветеранів заступник керівника області.

Найкращі фахівці галузі ЖКГ та побутового обслуговування населення отримали почесні грамоти Кабінету міністрів України з врученням пам’ятного знаку та Подяку Прем’єр-міністра України. Також комунальники Харківщини отримали нагороди від імені голови ХОДА Юлії Світличної.

Фото

Теги: шахненко привітання день працівників житлово-комунального господарства

Версія для друку Поділиться:


Вверх