Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили питання забезпечення доступності об’єктів для осіб з інвалідністю

15 березня 2019 | 14:40

У селекторній нараді Мінрегіону під керівництвом заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лева Парцхаладзе, взяв участь заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

Він відзначив, що Президентом України, урядом та керівництвом ХОДА приділяється підвищена увага доступності та безбар'єрному доступу до об’єктів для осіб з інвалідністю. Тому на захід спеціально запрошено архітекторів, проектувальників, спеціалістів, що проводять експертизу.

«Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт жодного об’єкта на території Харківської області не мають проходити без особливої уваги до відповідності державним будівельним нормам, - сказав заступник голови ХОДА. - І навіть на невеликих об’єктах ремонтні роботи повинні виконуватися лише за умови повної доступності їх для людей з інвалідністю».

Євгеній Шахненко наголосив на важливості проведення експертизи доступності наймасовіших об’єктів інфраструктури за участю представників громадських об’єднань.

«На прикладі філармонії можу сказати, що перед здачею об’єкту в експлуатацію ми запросили представників громадськості та разом з ними перевірили кожне приміщення філармонічного комплексу, - зазначив Євгеній Шахненко. - Усі побажання були враховані».

За інформацією заступника голови ХОДА, серед старих будівель області 51% залишається повністю не пристосованим для людей з інвалідністю та лише 49% мають частковий доступ.

«Ми повинні розробити чіткий план щодо поліпшення умов доступності об’єктів для осіб з інвалідністю. Харківська область дуже серйозно підходить до цього питання, воно знаходиться на постійному особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної», - сказав Євгеній Шахненко.


Теги: селектор шахненко доступність

Поділиться:Схожі новини