Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У «Мистецтві Слобожанщини» експонуватиметься фотовиставка журналіста та письменника Віталія Михайлова

13 березня 2019 | 13:10

Подивитись роботи з циклу «Кінозірки. Медіа-персони. Селебріті» можна з 22 березня по 4 травня.

Фотовиставка Віталія Михайлова не позиціюється автором і організаторами як художня. Швидше, це виставка фотомитів з життя відомих людей, фрагментів історії кіно- і шоу-бізнесу, відображених автором «на ходу», в процесі роботи над журналістськими і арт-проектами за допомогою різних засобів фотозйомки, включаючи мобільний телефон. Знімки не робилися спеціально в студії, під них не виставлялося світло, і найчастіше не було можливості ідеально навести фокус або зняти гарною камерою. Але, можливо, саме завдяки цьому вони вийшли «живими» і такими, що вдало передали атмосферу і настрій моменту. Багато героїв фотографій дійсно є знаковими для історії кіно особистостями, відомими, без перебільшення, в усьому світі. Частина світлин, представлених на виставці, увійшла в книгу Віталія Михайлова про кінозірок «Діти великої ілюзії», а також у книгу «Діти великої ілюзії - 2. Зарубіжний дубль», над якою зараз триває робота.

Довідка. Віталій Михайлов (МихайлоВ) - журналіст, режисер, підприємець. Автор книги про кіно «Діти великої ілюзії», автор авантюрно-фантастичного роману «Депортація». Режисер і продюсер низки документальних фільмів, у тому числі повнометражного документального фільму «Чичибабін» (Україна, 2018). Створив низку арт- і телепроектів; є організатором серій зустрічей, творчих вечорів з відомими кінорежисерами, артистами, а також кінопрем'єр. Організатор арт-проекту «Шедеври світового кіно на великому екрані».

Урочисте відкриття персональної виставки репортажної фотографії письменника Віталія Михайлова «Кінозірки. Медіа-персони. Селебріті»  відбудеться 22 березня о 17:00.

Під час роботи  виставки пройде низка культурологічних заходів:

26 березня о 17:00 – лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво». Тема: «По сторінках історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Частина 3».

27 березня о 17:00 – творча зустріч з харківською художницею та майстринею Тетяною Білоус, володаркою першого місця в номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» конкурсу митців Харківщини «Ненька», який проводився у 2018 році.

2 квітня о 17:00 – цикл лекцій з мистецтвознавства «Рєпін – невідомий художник». Лекція 17.  Лектор – доктор мистецтвознавства Олександр Шило.

3 квітня о 17:00 – зустріч з психологом з циклу лекцій «Мистецтво жити». Тема: «Що ми знаємо і чого ми не знаємо про чоловіків. Мистецтво спілкування з ними». Частина 7. Лектор – Лорина Северіна.

4 квітня о 17:00 – творча зустріч з автором виставки живопису «Кольоровий дотик» Чжу Цзяньсюнем та викладачем автора, головою Харківської організації Національної спілки художників України В. Ковтуном.

11 квітня о 17:00 – відкриття персональної виставки живопису художника Дмитра Павленка «Вимір».

16 квітня о 17:00 – лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво». Тема: «По сторінках історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Частина 4».

17 квітня о 16:00 – перегляд відеозапису концерту симфонічної музики.

18 квітня о 17:00 – зустріч з психологом з циклу лекцій «Мистецтво жити». Тема: «Що ми знаємо і чого ми не знаємо про чоловіків. Мистецтво спілкування з ними». Частина 8. Лектор – Лорина Северіна.

23 квітня о 17:00 – цикл лекцій з мистецтвознавства «Рєпін – невідомий художник». Лекція 18.  Лектор – доктор мистецтвознавства Олександр Шило.

24 квітня о 17:00 – творча зустріч з автором персональної виставки живопису «Вимір» Дмитром Павленком.

25 квітня о 17:00 – майстер-клас та майстер-шоу з писанкарства від майстрів Харківської області до свята Великодня.

Теги: мистецтво слобожанщини виставка

Версія для друку Поділиться:


Вверх