Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Кегичівському районі відновлюють заклади освіти

У Кегичівському районі відновлюють заклади освіти

Покрівлі було відремонтовано у Кегичівському ліцеї та в школі селища Слобожанське. Кошти на необхідні роботи виділили з обласного бюджету за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної.

Питання оновлення даху в Кегичівському ліцеї постало дуже гостро: він протікав, в їдальні на стелі з’явилися величезні плями від дощів - розповідає директор закладу Ірина Юсова.

«Ми отримали підтримку голови ХОДА Юлії Світличної, і всього за пару місяців покрівлю повністю замінили. Це надзвичайно важливо, що керівник області вважає, що діти як у місті, так і у селі повинні мати однакові умови для навчання», - підкреслює Ірина Юсова.

Окрім даху, в ліцеї було відремонтовано актову залу.

«Я хочу працювати на телебаченні або стати акторкою драматичного театру чи кіно. Наша нова актова зала дає змогу займатися та розвивати свій потенціал. Також нова апаратура допомагає займатися тим самим вокалом», - розповідає учениця ліцею Ганна Мосесян.

Крім того, заклад отримав сучасні мультимедійні кабінети природничих наук: біології, географії та математики.

Найближчим часом у ліцеї також відремонтують дах над двоповерховою будівлею, де розташовані молодші класи. На це з обласного бюджету вже виділили 1,2 млн грн.

«Відчувається, що на Харківщині реформи в освіті дійсно працюють, адже керівництво області приділяє цьому особливу увагу. Комфортні умови та сучасне оснащення дає можливість удосконалювати освітній процес, робити його більш прийнятним, зрозумілим для дітей», - зауважує Ірина Юсова.

Також у Кегичівському районі відремонтували покрівлю школи в селищі Слобожанське.

«Дах давно протікав та створював безліч проблем. Нас почули, і за сприяння Юлії Олександрівни було оперативно зроблено капітальний ремонт частини будівлі нашої школи, - говорить директор закладу Людмила Руда. - Такої уваги та коштів на ремонти, як протягом останніх років, ми ніколи не бачили. Також отримали сучасне обладнання для кабінетів хімії та біології. Такими темпами школа стане ще більш комфортною і сучасною».