Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вадим Данієлян обговорив перспективи ремонту диспансеру радіаційного захисту з чорнобильцями Харкова

11 березня 2019 | 14:38

Заступник голови ХОДА відвідав Харківську міську громадську організацію «Союз Чорнобиль» та ознайомився з основними напрямками її діяльності.

Головною темою зустрічі з представниками організації стали ремонтні роботи, які проводяться в обласному диспансері радіаційного захисту населення.

На даний момент практично закінчено ремонт в операційній, у реанімаційному відділенні та відділенні функціональної діагностики.

«Чорнобильці з нетерпінням чекають на відкриття відремонтованих відділень. Знаємо, що туди вже завезли нове обладнання, меблі, - розповів голова міської організації «Союз Чорнобиль» Анатолій Губарєв. - Ми вдячні голові ХОДА Юлії Світличній за те, що з її ініціативи були виділені додаткові кошти на ремонт укосів. Міська організація озвучила це прохання під час зустрічі з Юлією Олександрівною напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у грудні. І Юлія Олександрівна відгукнулася».

У ході зустрічі з Вадимом Данієляном члени організації озвучили свої пропозиції щодо подальшого ремонту диспансеру. У найближчі дні в ХОДА відбудеться нарада за участю чорнобильців, представників обласної адміністрації і диспансеру радіозахисту, присвячена планам відновлення медустанови.

«Ми хочемо розробити комплексний план капітального ремонту диспансеру. За один-два роки хочемо повністю привести установу в належний стан. І вдячні за повну підтримку керівництва області в цьому питанні», - підкреслив Анатолій Губарєв.

Фото

Теги: данієлян чорнобильці диспансер радіозахисту

Версія для друку Поділиться:


Вверх