ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев взяв участь у відкритті турніру з відеогри DOTA2

09 березня 2019 | 12:29

Захід проходить 9 березня у Харківському національному економічному університеті імені С. Кузнеця.

Заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев привітав учасників від імені керівника області Юлії Світличної. Він також зазначив, що основна мета турніру - сприяння розвитку кіберспорту в Харківській області. Захід вперше організовується за ініціативи адміністрації ХНУ ім. С. Кузнеця та підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

«Мені приємно, що ми зібралися в стінах цього вишу. Участь у таких турнірах – це новий досвід для вас. Я бажаю, щоб ви не зупинялися у своєму розвитку, йшли далі і ставали найкращими IT- спеціалістами, висококласними інженерами, - звернувся до учасників змагань Анатолій Бабічев. – На Харківщині розвивається сфера науки та IT. І ми пишаємося своїми фахівцями».

У турнірі взяли участь 32 команди, всього - 200 учасників з різних районів Харківщини. За перемогу змагаються учні 8 – 11 класів. Обладнання, на якому грають учасники, вартує понад мільйон гривень: потужні комп’ютери, професійні геймерські крісла та гарнітура від партнерів турніру.

«У ході таких змагань у людей формуються здатності до комунікації, лідерства і відповідальності. Ми підтримуємо такі ініціативи. Це фактично складові компетентності фахівців. Окрім того, використовуючи такі інформаційні технології, раніше чи пізніше люди приходять до того, що вчаться розробляти ці інформаційні технології. Я бажаю вам успіхів», - звернувся до учасників ректор ХНУ ім. С. Кузнеця Володимир Пономаренко.

Довідка. Dota2, Defence of the Ancients (укр. Оборона древніх) — багатокористувацька відеогра в жанрі стратегії в реальному часі. У Dota2 грають 2 команди по 5 осіб у кожній.

Фото

Теги: бабічев школярі турнір відеогра

Версія для друку Поділиться:


Вверх