ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вадим Данієлян провів виїзний прийом громадян у Дворічанському районі

06 березня 2019 | 16:11

Вадим Данієлян провів виїзний прийом громадян у Дворічанському районі

6 березня заступник голови ХОДА відвідав район з робочою поїздкою.

До Вадима Данієляна зверталися переважно з питаннями щодо ремонту місцевих доріг та освітлення вулиць. Так, жителі села Тавільжанка та представники батьківського комітету Дворічанської школи звернулись з проханням сприяти проведенню ремонтних робіт на ділянці автодороги від райцентру до села.

«Практично все дорожнє покриття зазначеної дороги знаходиться у великих вибоїнах, які іноді займають ширину всієї проїзної частини. З цієї причини перевізники відмовляються виконувати рейси через загрозу небезпечного перевезення пасажирів. Така ж проблема є і для автомобілів швидкої допомоги та шкільних автобусів», - пояснили заявники.

Крім того, батьки попросили сприяння у придбанні додаткового шкільного автобуса для підвезення дітей до навчальних та виховних закладів.

«Ремонт комунальних доріг - ініціатива голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, саме ця ініціатива активно втілюється в життя. У минулому році на це було спрямовано значні кошти, усі заплановані роботи виконано. Автошляхи, які потребують капітального ремонту, включено до програми фінансування на 2019 рік. При визначенні доріг, які потраплять до переліку, ми враховуємо побажання жителів сіл», - відповів Вадим Данієлян.

Також батьки учнів висловили подяку керівництву обласної державної адміністрації за підтримку у проведенні реконструкції даху, утеплення та капітального ремонту спортивної зали Дворічанської загальноосвітньої школи.

На особистий прийом звернулись жителі села Западне. Місцеві жителі просили допомоги в облаштуванні вуличного освітлення в рамках реалізації обласного проекту «Енергія світла».

Щодо допомоги у придбанні спецавтомобіля для зимового утримання доріг звернувся начальник КП «Дворічна», підприємство якого проводить зимові дорожні роботи у частині населених пунктів району. 

Питання, що були озвучені під час прийому громадян, заступник голови ХОДА пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.

Фото

Теги: данієлян виїзний прийом громадян дворічанський район

Версія для друку Поділиться:


Вверх