ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині обговорили питання розвитку дорожнього господарства

05 березня 2019 | 16:45

У науково-технічній конференції, що відбулась в університеті будівництва та архітектури, взяв участь заступник голови ХОДА Вадим Данієлян.

Він передав учасникам заходу вітання від керівника ХОДА Юлії Світличної. Вадим Данієлян зазначив, що розвиток дорожньої інфраструктури істотно впливає на економічний розвиток регіону. Адже автодороги важливі для виробництва, а їх якість впливає на кінцеву вартість продукту. Також вони є джерелом надходжень до бюджету від транзитних перевезень.

«Харківська область має одну з найбільших мереж автодоріг загального користування, протяжність якої становить 9672, 8 км, з яких 2343, 9 км автодоріг державного значення та 7 328,9 км - місцевого значення», - навів дані Вадим Данієлян.

За його інформацією, проведення децентралізації повноважень органів державної влади та передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення під управління ОДА дозволило запровадити принципово новий підхід до фінансування дорожніх робіт у 2018 році.

«Усього коштом державних цільових програм, обласного дорожнього фонду в 2018 році на ремонт та експлуатаційне утримання доріг загального користування державного і місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в Харківській області витрачено 2,9 млрд грн. Сума у порівнянні з 2017 роком зросла на 100%», - сказав заступник голови ХОДА.

Він зазначив, що в 2018 році успішно втілено низку проектів, серед яких: поточний ремонт автодороги Р-46 «Харків-Охтирка», ремонт дороги М-26 «Чугуїв-Мілове» та ремонтні роботи на дорогах місцевого значення на більш ніж 80-ти об’єктах, у ході яких відновлено понад 50 км автодоріг місцевого значення.

«Коштом субвенції в 2019 році планується виконання дорожніх робіт на 93-х об’єктах, у тому числі будівництво нового об’єкту – об’їзної дороги міста Лозова, - сказав Вадим Данієлян. - Варто зазначити, що це перше в Україні будівництво місцевої автодороги коштом дорожнього фонду».

Також під час заходу обговорили низку інших питань, серед яких - вплив масштабності на гармонізацію міського середовища та використання твердих побутових відходів як цінного енергетичного ресурсу в технології Waste-Te-Energy.

Фото

Теги: данієлян дорожники дорога

Версія для друку Поділиться:


Вверх