Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА обговорили підготовку до весняного призову

У ХОДА обговорили підготовку до весняного призову

Селекторна нарада, що була присвячена проведенню призовної кампанії та залученню військовослужбовців до служби за контрактом, відбулася 1 березня.

За інформацією, яку озвучив у ході засідання військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін, планове завдання для Харківської області щодо осіннього призову 2018-го року було виконане на 100%.

«Планове завдання на призов, який проходив у жовтні – грудні, для області становило 1300 призовників. З них 590 було відправлено до підрозділів Збройних сил України, 710 - до Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту», - навів дані Юрій Калгушкін.

Найкраще з виконанням завдання впоралися призовні комісії Індустріального району Харкова, Золочівського, Красноградського, Дергачівського, Зміївського, Нововодолазького районів.

Весняна призовна кампанія триватиме у квітні – червні. Завдання для Харківської області становитиме близько 1500 призовників. Наразі в усіх районах проходить підготовка до проведення оповіщення та проходження медичних комісій призовниками.

Що стосується залучення мешканців області до служби за контрактом, то за інформацією Юрія Калгушкіна, станом на 1 березня 326 військовослужбовців вже поповнили лави армії.