Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

За 2 роки коштом обласного бюджету в санаторіях регіону відпочили понад 1,5 тисячі учасників АТО та ООС

За 2 роки коштом обласного бюджету в санаторіях регіону відпочили понад 1,5 тисячі учасників АТО та ООС

Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.

Цього року в рамках Програми соціального захисту населення Харківської області також передбачили фінансування на оздоровлення пільгових категорій громадян, у тому числі на відпочинок ветеранів АТО (ООС) закладено 2,4 млн грн.

«Згідно з програмою, кошти на оздоровлення отримають чорнобильці 1-ї та 2-ї категорії, а також особи з інвалідністю внаслідок загального захворювання та внаслідок війни (учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь у Другій світовій війні 1939 – 1945 років). Також учасники АТО (ООС), члени їх сімей та члени загиблих воїнів отримують право на оздоровлення в санаторіях області строком на 14 днів або, використовуючи путівки вихідного дня. За 2 роки коштом обласного бюджету в санаторіях регіону відпочили понад півтори тисячі учасників АТО та ООС», - надали інформацію в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.

Нагадаємо, у 2017 - 2018 роках оздоровлення учасників АТО здійснювалося згідно з Комплексною програмою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції.

Так, у 2017 році програмою скористалися 164 учасники АТО та 3669 дітей учасників АТО та членів сімей загиблих; у 2018-му – 1372 учасники АТО та члени їх сімей та 4313 дітей учасників АТО та членів сімей загиблих.

Фото пленарного засідання ХІХ сесії Харківської обласної ради VII скликання