Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській обласній філармонії з'явилися нові робочі місця

28 лютого 2019 | 12:52

Додаткове фінансування для 70 штатних одиниць установи виділили з обласного бюджету.

Таке рішення ухвалили під час пленарного засідання ХІХ сесії Харківської облради VII скликання.

Як відзначили в Управлінні культури і туризму ХОДА, фінансування передбачено Програмою розвитку культури і туризму, а також охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки.

За словами заступника директора Харківської обласної філармонії Інни Волощук, колектив закладу поповниться 70 новими співробітниками вже з 1 березня.

«Переважно це технічний склад: інженери, монтажники, електрики, а також прибиральники. Такі зміни відбулися, тому що після капремонту збільшилася площа комплексу, а також додалося багато нового обладнання», - повідомила Інна Волощук.

Крім того, за даними начальника Управління культури і туризму ХОДА Олега Яцини, з обласного бюджету буде спрямовано кошти на оновлення матеріально-технічної бази закладів культури і мистецтв. Зокрема, придбають глядацькі крісла для Харківського академічного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка і для Харківського художнього училища. Для Харківського музичного училища ім. Б. Лятошинського закуплять нові музичні інструменти й систему електрозвучання.

«Також у цьому році виділено кошти для проведення ремонту системи водопостачання та водовідведення будівлі Лозівського вищого коледжу мистецтв. Передбачені гроші з обласного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації, ремонт фасаду та покрівлі Харківського музичного училища. Відповідні документи будуть розроблені для реставрації пам'ятника архітектури: будинки управляючого», - зазначив Олег Яцина.

Крім того, будуть виділені кошти для облаштування території в Літературно-меморіальному музеї ім. Г. Сковороди і на ремонт даху Харківського художнього музею.

Фото пленарного засідання ХІХ сесії Харківської обласної ради VII скликання


Теги: сесія облради ремонт заклади культури філармонія

Поділиться:Схожі новини