Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Держава нарешті почала підтримувати своїх рятівників. Юлія Світлична – бійцям ДСНС

Держава нарешті почала підтримувати своїх рятівників. Юлія Світлична – бійцям ДСНС

25 лютого під час робочої поїздки до Красноградського району керівник області відвідала місцевий відділ Головного управління ДСНС України в Харківській області.

Голова ХОДА поспілкувалася з особовим складом Красноградського районного відділу ДСНС та передала рятівникам сертифікати на необхідну оргтехніку.

«Ви вибрали професією свого життя рятувати інших. Це надзвичайно благородна професія. Ваш професійний шлях випробовує вас на міцність кожного дня. Але я знаю, що на Харківський загін ДСНС можу покластися. Ми з вами пройшли разом вже декілька надзвичайних подій. І кожного разу ви демонстрували повну відповідальність та безумовну фаховість», - відзначила Юлія Світлична.

Вона подякувала всім рятівникам Харківської області за врятовані ними життя та важку щоденну працю й побажала в житті якомога більше надзвичайно приємних подій.

«Надзвичайно приємно сьогодні констатувати, що держава нарешті починає підтримувати своїх героїв, своїх рятівників. Ви маєте за останній рік поповнення автомобільної техніки – і силами району, й силами держави. Це надзвичайно важливо, коли всі об’єднуються для того, щоб підтримувати вашу професійну діяльність», - наголосила Юлія Світлична.

За останній рік Красноградський районний відділ ДСНС отримав 2 нові пожежні автомобілі. Один з них придбали коштом району, інший – за рахунок держбюджету.

«Завдяки районній та обласній адміністраціям торік було придбано новий автомобіль на базі МАЗ, він може перевозити 9 тонн води (до цього в нас були тільки ЗІЛи, ємністю кожен по 2,5 тонни). Цього року державою нам було дано ще один автомобіль, - розповів начальник Красноградського районного відділу ДСНС Костянтин Мудрий. - За часи незалежності це перші 2 одиниці сучасної техніки, які підсилили наш підрозділ. Завдяки цьому підрозділ швидше і якісніше буде реагувати на надзвичайні ситуації, а, як відомо, саме від швидкості прибуття на надзвичайну ситуацію залежить і порятунок людського життя, і порятунок майна».

Голова Красноградської РДА Євген Третяков відзначив, що придбання техніки для ДСНС коштом районного бюджету – це безпрецедентний перший випадок в Україні.

«Коли район за свої кошти купує техніку, то держава каже на це: якщо ви це зробили, то ми дамо ще один автомобіль від держави. Хочу подякувати за підтримку Юлії Світличній та нашому Президенту які виконують те, що обіцяють», - сказав Євген Третяков.

Під час робочої поїздки на Красноградщину Юлія Світлична також відвідала декілька об’єктів інфраструктури, на яких проводяться або завершені ремонтні та будівельні роботи, поспілкувалася з громадою району та провела нараду з його керівництвом.

Більше фото