Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Шахненко провів виїзний прийом громадян у Валківському районі

20 лютого 2019 | 15:15

З жителями Валківщини заступник голови ХОДА зустрівся 19 лютого.

Під час прийому громадян жителька села Сніжків розповіла про аварійний стан покрівлі 12-квартирного житлового будинку. Голова Валківської РДА Віктор Войтенко підтвердив слова заявниці й додав, що будинок потребує капітального ремонту. Також, за його словами, ремонти необхідно провести й у інших будинках багатоповерхового фонду села.

Євгеній Шахненко пообіцяв допомогу в питанні виділення коштів з обласного бюджету на усунення аварійної ситуації, а також розповів заявниці про необхідність створення ОСББ.

«Сьогодні вам необхідно використовувати всі фінансові можливості, які надає держава. Саме ОСББ може брати участь у програмі «Теплі кредити», де до 70% вартості матеріалів компенсується за рахунок держави. Питанням кредитування ОСББ приділяє велику увагу й глава області Юлія Світлична», - підкреслив Євгеній Шахненко.

Також на особистий прийом з проханням про виділення коштів з обласного бюджету для ремонту Валківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спорт для всіх» звернувся директор установи.

Крім того, глава ветеранської організації району просила розглянути питання соціального захисту ветеранів праці, а саме - можливості оздоровлення в санаторно-курортних установах області. Також вона подякувала заступнику керівника області за допомогу, що була надана в організації ветеранського фестивалю, присвяченого 75-й річниці вигнання нацистських окупантів з території Харківської області під час Другої світової війни.

Усі озвучені під час прийому питання Євгеній Шахненко обіцяв детально вивчити та надати відповіді заявникам у передбачені законодавством терміни.

Після особистого прийому громадян заступник голови ХОДА також зустрівся з активом району. На заході обговорили актуальні питання газопостачання населення, ремонту доріг, а також залучення коштів для розвитку інфраструктури району з різних джерел фінансування.


Теги: шахненко виїзний прийом громадян валківський район

Поділиться:Схожі новини