ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Валках планують відремонтувати будівлю ДЮСШ і замінити вікна в ліцеї ім. Масельського

20 лютого 2019 | 15:08

У Валках планують відремонтувати будівлю ДЮСШ і замінити вікна в ліцеї ім. Масельського

Стан об'єктів і плани робіт на них за дорученням глави ХОДА Юлії Світличної перевірив її заступник Євгеній Шахненко.

Під час робочої поїздки до Валківського району він відвідав районну дитячо-юнацьку спортивну школу «Спорт для всіх» та ліцей імені Олександра Масельського.

Розповідаючи про спортивний об'єкт, голова Валківської РДА Віктор Войтенко зазначив, що будівля ДЮСШ, що була побудована в 1986 році, жодного разу капітально не ремонтувалася.

«Сьогодні робимо відповідний проект. Плануємо замінити покриття залу, утеплити фасад і покрівлю, зробити ремонт роздягалень та адміністративного корпусу. Для капремонту можуть використовуватися кошти Європейського інвестиційного банку», - зазначив Віктор Войтенко.

За інформацією директора Валківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спорт для всіх» Віталія Мельника, тут сьогодні працює 5 секцій: легкої та важкої атлетики, карате, футболу й арт-спорту. У школі займається близько 500 учнів.

«Минулого року зробили міні-футбольне поле, а в планах - побудувати на території ДЮСШ басейн. Також деяке спортивне обладнання потребує оновлення», - зазначив Віталій Мельник.

Також Євгеній Шахненко відвідав ліцей імені Олександра Масельського. Тут, за словами голови району, необхідно замінити більше 70 вікон, а також відремонтувати системи вентиляції та дощову каналізацію. Відповідний технічний проект готується в РДА. Крім того, ремонту покрівлі вимагає будівля Валківської районної ради. Євгеній Шахненко врахував усі зауваження й повідомив, що доповість про необхідність ремонтів соціально значущих будівель керівнику області.

Фото

Теги: шахненко ремонт валки дюсш ліцей масельського

Версія для друку Поділиться:


Вверх