Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Рішення суду повинні виконуватися. Юлія Світлична

Рішення суду повинні виконуватися. Юлія Світлична

Голова Харківської ОДА прокоментувала ситуацію з тарифами на перевезення пасажирів у підземному та надземному міському електричному транспорті Харкова.

Керівник області відзначила, що рішення суду потребують повного виконання. «Судове рішення є обов`язковим до виконання - це норма Конституції України. Законодавство передбачає можливість оскарження рішення суду, що має чітку процедуру. Але невиконання рішення суду несе за собою кримінальну відповідальність, - відзначила голова ХОДА. – У цей же час прошу всі масові заходи або мітинги проводити згідно чинного законодавства, не порушуючи громадський порядок та не створюючи дискомфорт для жителів та гостей Харкова».

Керівник області також відзначила, що обласна державна адміністрація, на жаль, не має повноважень щодо встановлення або погодження тарифів на перевезення пасажирів у міському транспорті. Такі рішення діючим законодавством були передані до компетенції органів місцевого самоврядування – у даному випадку виконкому Харківської міської ради.

«Однак вважаю, що якість та ефективність роботи підприємств комунальної та транспортної сфери – це, в першу чергу, питання рівня менеджменту. Тому перед тим, як розпочинати дії щодо підвищення тарифів, доцільно було б  провести аудит роботи відповідних комунальних підприємств, забезпечити його прозорість та використати всі фінансові та організаційні ресурси з метою не підвищення вартості проїзду у міському електротранспорті», - сказала Юлія Світлична.