ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Валках ремонтують районний будинок дитячої та юнацької творчості

20 лютого 2019 | 09:33

У Валках ремонтують районний будинок дитячої та юнацької творчості

З ходом будівельних та ремонтних робіт за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної під час робочої поїзди до Валківського району ознайомився її заступник Євгеній Шахненко.

Зокрема, майже повністю відремонтовані приміщення першого поверху будівлі, на черзі - другий поверх та спортивна зала. Всього буде відновлено 3 тис. кв. м площі районного будинку дитячої та юнацької творчості.

За словами Євгенія Шахненка, голова ХОДА Юлія Світлична визначила цей об’єкт як першочерговий для розвитку місцевої громади.

«Завдяки ініціативі Юлії Світличної для ремонту приміщення були виділені кошти з обласного бюджету. Вже виконано близько 40% запланованих робіт, впевнений, що до кінця цього року районний будинок дитячої та юнацької творчості буде повністю відремонтовано, адже діти повинні займатися в ідеальних умовах», - зазначив Євгеній Шахненко.

Також він наголосив на якості проведених робіт, відзначивши, що приміщення будівлі облаштовані для безперешкодного доступу людей з інвалідністю.

За даними директора Валківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Світлани Прищепи, тут у різних гуртках займається близько півтисячі вихованців, зокрема, відомі в області дитячий вокально-інструментальний ансамбль «Клівія» та дитячий танцювальний колектив «Фієста». Крім гурткових відділень, у відремонтованих приміщеннях працюють деякі відділи райдержадміністрації, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, молодіжний центр-хаб «Розвиток», центральна районна дитяча бібліотека та інклюзивно-ресурсний центр.

«Перший ремонт було проведено саме в приміщенні для інклюзивно-ресурсного центру, зараз у нас мають змогу навчатися 17 дітей», - розповіла директор Валківського ІРЦ Уляна Борисенко.

А от центральна районна дитяча бібліотека переїхала до двох нових кабінетів тільки два тижні тому.

«Вдячні керівництву області та району за створення комфортних умов для працівників бібліотеки і дітей. Бібліотека забезпечена необхідними комп’ютерами та медіазасобами, тепер мріємо про збільшення та оновлення книжкового фонду», - поділилася завідувачка закладу Ольга Войтенко.

Фото

Теги: шахненко ремонт районний будинок дитячої та юнацької творчості валки

Версія для друку Поділиться:


Вверх