Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев провів особистий прийом громадян

19 лютого 2019 | 14:23

Питання, які піднімали в ході прийому 19 лютого мешканці Харкова й області, стосувалися сфер освіти, культури та мистецтва.

Так, один із заявників, житель Харкова, звернувся до заступника голови ХОДА з проханням сприяти в організації концертів. Ще один заявник попросив підтримки у створенні на Харківщині музею козацької слави.

Також до Анатолія Бабічева звернулися з ініціативою створення в області центру технічної творчості для дітей та юнацтва.

Заступник керівника ХОДА зазначив, що в Харкові та районах області діє розгалужена мережа закладів позашкільної освіти. У них працює велика кількість секцій і гуртків для дітей. Тому створення ще одного окремого центру не є доцільним. У той же час, якщо ініціатори зможуть запропонувати конкретний проект, який зацікавить дітей, обласна адміністрація надасть необхідну організаційну допомогу в реалізації такого проекту на базі установ, що вже існують.

«Якщо ми побачимо результат, якщо дітям буде цікаво, тоді ми зможемо говорити про включення проекту до обласної програми та виділення коштів на її реалізацію», - сказав Анатолій Бабічев.

Вирішення всіх питань, що були озвучені під час прийому громадян, Анатолій Бабічев взяв під особистий контроль.


Теги: бабічев прийом громадян

Поділиться:Схожі новини