ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юні лучники з медалями повернулися з Черкас

15 лютого 2019 | 10:33

З 9 по 12 лютого відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед кадетів. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Участь у змаганнях взяли спортсмени 2002-2004 та 2005 р.н. і молодші з 13 регіонів України, які розіграли медалі в стрільбі з класичного лука. 

За підсумками чемпіонату в особистих змаганнях серед дівчат у категорії «молодші кадети» (2005 року народження та молодше) бронзовою призеркою стала харків’янка Софія Постельняк, яка в поєдинку за третє місце здолала суперницю з Чернівецької області. Чемпіонкою в цій категорії стала Поліна Ткаченко з Одеської області.

У командних змаганнях серед дівчат 2002-2004 року народження друге місце посіла команда «Харківська область-1», до складу якої увійшли Олександра Аристова, Вероніка Погорелова, Юлія Коваленко. У фіналі харків’янки поступилися команді «Чернівецька область-2».

У загальнокомандному заліку збірна команда Харківської області посіла третє місце. Друге було за лучниками Львівської області, а перше виборола збірна Чернівецької області.

Теги: стрільба з лука спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх