Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

13 лютого жителі області зверталися до заступника голови ХОДА з проханнями допомогти у вирішенні питань зі сфер охорони здоров'я та соцзахисту.

Усього прийом відвідали близько 30 осіб. Переважно заявники просили допомоги в лікуванні та придбанні дорогих медичних препаратів, а також проведенні оперативних втручань. Михайло Черняк запевнив, що всі звернення розгляне профільна комісія з надання одноразової матеріальної допомоги.

«На цій комісії, яка проводиться під моїм керівництвом і за участю обласних депутатів, керівників підрозділів охорони здоров'я та соціального захисту ХОДА, розглядаються звернення жителів області, які опинилися у важких життєвих ситуаціях. Щоб отримати часткову або повну компенсацію витрачених на лікування коштів, необхідно надати комплект документів, у тому числі копії чеків за придбані ліки або послуги», - звернувся до заявників заступник голови ХОДА.

Також жителі області зверталися за допомогою в проведенні медичного обстеження й лікування. Михайло Черняк запевнив, що всі, хто потребує медичної допомоги, зможуть її отримати в обласних закладах охорони здоров'я.

З проханням допомоги у встановленні групи інвалідності до Михайла Черняка звернувся учасник ООС, який проживає у Вовчанському районі. Він також розповів про отримані під час бойових дій поранення й необхідність надання стоматологічної допомоги. Заступник голови ХОДА пообіцяв взяти звернення воїна під особистий контроль й сприяти питанням надання медичної допомоги і встановлення групи інвалідності.

Крім того, на прийом до Михайла Черняка зверталися з питаннями про відновлення статусу учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, перерахунку пенсій та працевлаштування. Щодо компенсації коштів у результаті пожежі в будинку звернулася сім'я з міста Люботин.

Порушені в ході прийому питання Михайло Черняк взяв під особистий контроль.