ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вадим Данієлян взяв участь у засіданні сесії Дергачівської районної ради

12 лютого 2019 | 16:42

Під час засідання 12 лютого було підбито підсумки у найголовніших сферах життєдіяльності району та визначені пріоритетні напрямки роботи на цей рік.

Усього, за даними голови районної державної адміністрації Костянтина Жидкова, з обласного бюджету в район було спрямовано близько 23 млн грн, окремо на ремонт доріг виділено 6 млн грн.

На початку зустрічі заступник голови ХОДА відзначив успішність реалізації в районі деяких обласних програм. Зокрема, Вадим Данієлян підкреслив, що завдяки керівнику області Юлії Світличній у районі впроваджено перший етап проекту «Енергія світла». Так, у минулому році проводились роботи з освітлення вулиць у селах Великі та Малі Проходи, Кочубеївка та райцентрі – місті Дергачі.

«У минулому році у Дергачах також було відкрито стадіон «Авангард», де основне фінансування надходило з обласного бюджету. У селищі Вільшани завдяки підтримці ХОДА були проведені роботи з капітального ремонту водопровідно-каналізаційного господарства. Окрема тема – це початок будівництва амбулаторій загальної практики - сімейної медицини у населених пунктах Руська Лозова та Токарівка», - зазначив Вадим Данієлян.

Крім того, заступник голови ХОДА наголосив, що вже визначено перелік доріг місцевого значення, які будуть ремонтуватися в цьому році – основна увага буде приділена дорозі Дергачі-Козача Лопань.

Також Вадим Данієлян та Костянтин Жидков провели церемонію нагородження жителів Дергачівщини почесними грамотами Харківської обласної державної адміністрації. 

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Дергачівського району були відзначені: Солоницівський селищний голова Василь Шабатько, Пересічанський селищний голова Микола Чалий, Безруківський сільський голова Микола Шабалтас.

Фото

Теги: данієлян дергачівський район сесія районної ради

Версія для друку Поділиться:


Вверх