ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські легкоатлети потрапили до складу збірної на чемпіонат Європи

11 лютого 2019 | 15:51

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У Сумах відбувся чемпіонат України серед дорослих та молоді у приміщенні, на якому спортсмени Харківщини вибороли 2 золоті та 7 бронзових нагород.

У стрибках з жердиною серед жінок поза конкуренцією була харків’янка Марина Килипко. Вона успішно подолала з першої спроби висоту 4.50м, водночас, коли найближча конкурентка киянка Яна Гладійчук зупинилася на висоті 4.30м. Штурмувала Марина і висоту 4.56 м, але планка не втрималася.

Чемпіоном України в потрійному стрибку серед чоловіків став Павло Безніс, який стрибнув на 16.33м. Результат Олександра Малосілова, який посів друге місце, харків’янин перевершив на 11см.

Бронзовими призерами стали:

- Аліна Калістратова – біг на 60м (7.57 сек.);
- Любов Север'янова - біг на 3000м з перешкодами (11:07.84);
- Катерина Табашник - стрибки у висоту (1.97м);
- Ярослав Ісаченков - стрибки у довжину (7.60м);
- Оксана Мартинова - стрибки у довжину (6.22м);
- Ірина Рофе-Бекетова – п’ятиборство (4262 очок);
- Дмитро Бікулов, Віктор Голубєв, Валентин Діравка, Кирило Белашев  – чоловіча естафета 4х400м.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Перше місце було за киянами. У заліку серед молоді збірна Харківської області стала першою.

За підсумками змагань було сформовано збірну України, яка боротиметься за медалі чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні, що з 1 по 3 березня відбудеться у Глазго, Великобританія.

До складу команди потрапили дві харківських атлетки: Катерина Табашник (стрибки у висоту) та Марина Килипко (стрибки з жердиною).

Теги: легка атлетика спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх