ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Підприємцям Харківщини розкажуть про вимоги пожежної та техногенної безпеки

11 лютого 2019 | 15:19

Семінар «Організація заходів державного нагляду (контролю) в умовах відсутності мораторію на їх здійснення. Вжиття санкцій до порушників вимог пожежної та техногенної безпеки» пройде 13 лютого.

Початок заходу - о 15:00. Місце проведення: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 2 під'їзд, 2 поверх, зала засідань (вхід через перший або третій під'їзди).

Семінар організовано Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГУ ДСНС України у Харківській області. Експертами до навчання залучені провідні фахівці ГУ ДСНС Іван Сусла та Дмитро Міщенко. Вони нададуть учасниками інформацію щодо організації заходів державного нагляду (контролю) в умовах відсутності мораторію на їх здійснення, щодо звернення до адміністративних судів для застосування заходів реагування до суб'єктів господарювання у вигляді повного або часткового зупинення роботи їх об'єктів. А також розкажуть про відповідальність посадових осіб та громадян за невиконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Участь у семінарі – безкоштовна. Охочі пройти навчання мають попередньо зареєструватися за електронною адресою: economist@kharkiv.biz.ua. 

Контактні телефони: (057) 757-42-20, (057) 757-42-32.

Теги: семінар протипожежна безпека підприємці

Версія для друку Поділиться:


Вверх