ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Єдиний розрахунковий центр відзначив 20-річчя

08 лютого 2019 | 15:45

Участь в урочистому заході взяв директор Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос.

Звертаючись до присутніх, він передав найщиріші вітання від голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної.

«Хочу наголосити на тому, що «Мегабанк» - зразкова банківська установа на теренах Харківщини, котра з регіональної установи перетворилась на державну. З великою кількістю філій та послуг», - сказав Андрій Колос.

Він відзначив, що банківська установа має понад 80 точок, де можна здійснити фінансові операції. І саме ця формула – кількості та якості - робить «Мегабанк» настільки унікальною компанією.

«Особливо хочеться відзначити те, що «Мегабанк» є надійним та потужним партнером, з яким варто співпрацювати. Міжнародні партнери теж довіряють цій фінансовій установі, адже вона стала єдиною, крім державних банків, що була обрана партнером для Німецько-українського фонду підтримки малого та середнього підприємництва», – зазначив директор Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА.

Голова правління АТ «Мегабанк» Олександр Щипілов привітав колектив з такою визначною датою.

«Завдяки злагодженій роботі всього колективу наша система працює вже 20 років без збоїв», - сказав Олександр Щипілов.

Заступник голови правління, начальник Єдиного розрахункового центру Юрій Сергєєв зазначив, що інтелектуальний продукт «Мегабанку» дозволяє Першій столиці пишатися своїми фахівцями. Адже вони розробили та втілили в життя такий масштабний проект першими в Україні.

«Ми створили цей проект і постійно працюємо над тим, щоб зробити життя харків’ян ще комфортнішим», - сказав Юрій Сергєєв.

Під час заходу кращі працівники ЄРЦ «Мегабанк» були нагороджені відзнаками Харківської обласної державної адміністрації.

Фото

Теги: колос банк ювілей

Версія для друку Поділиться:


Вверх