ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична зустрілася з колективом та студентами автомобільно-дорожнього університету

07 лютого 2019 | 18:05

7 лютого голова ХОДА відвідала один з провідних харківських вишів.

З керівництвом та викладачами Харківського національного автомобільно-дорожнього університету керівник області обговорила питання розвитку вишу та взаємодії з науковцями в питаннях розбудови дорожньої інфраструктури. Також студенти й викладачі ХНАДУ мали можливість поставити керівнику області питання.

Розпочинаючи зустріч, керівник області відзначила внесок викладацького складу вишу в розвиток науки та освіти Харківщини.

«Якщо ти думаєш минулим, ти залишаєшся в минулому. Якщо ти думаєш майбутнім, ти завжди будеш в авангарді. Ваш університет - один з таких. Вам є чим пишатися, та є ким пишатися. Ви складаєте базу та основу розвитку наукової сфери Харківщини. А від того, наскільки потужний науково-професійний потенціал, залежить те, настільки буде потужною наша держава. Адже всі соціально-економічні проблеми вирішуються на підставі наукового підходу, який реалізується в практичну площину та дає користь кожному громадянину», - наголосила Юлія Світлична.

Вона підкреслила, що від якості підготовки кадрів, яку здійснює ХНАДУ, залежить у кінцевому результаті якість дорожніх ремонтів, що проводяться, в тому числі, й на Харківщині. І потреба в кваліфікованих дорожниках у регіоні останнім часом суттєво зросла, адже за останні 3 роки істотно збільшилися обсяги дорожнього будівництва та ремонту.

Ректор ХНАДУ Анатолій Туренко подякував Юлії Світличній за увагу до вишу та до питань дорожнього будівництва.

«Харківській області пощастило. Я з 1962 року живу в Харкові, і вам скажу, що такого керівника в області я ще не знав. Немає такого напрямку та такої галузі, де б Юлія Олександрівна не вирішувала питання. Вона вирішує всі питання, що постають, дуже вчасно та на користь Харківської області», - сказав Анатолій Туренко.

Під час заходу Юлія Світлична передала державну нагороду першому проректору ХНАДУ Сергію Ходирєву. Йому було надано звання «Заслужений працівник освіти України». Також керівник області вручила відзнаки ХОДА науково-педагогічним працівникам вишу.

Анатолій Туренко, у свою чергу, від імені колективу університету повідомив про надання Юлії Світличній звання почесного професора ХНАДУ та вручив їй відповідний нагрудний знак.

На завершення зустрічі керівник області відповіла на питання присутніх. Студенти цікавилися рецептом успіху єдиної жінки – керівника ОДА в Україні. Викладачі питали, зокрема, про роботу Юлії Світличної в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, про відкриття Харківської обласної філармонії тощо.

Більше фото

Фото

Теги: світлична хнаду зустріч нагороди

Версія для друку Поділиться:


Вверх