ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Самбісти Харківщини вибороли 38 нагород на чемпіонаті України

07 лютого 2019 | 15:25

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У Херсоні відбувся молодіжний чемпіонат України з самбо, на якому збірна Харківської області завоювала 38 нагород, у тому числі 13 золотих.

Участь у змаганнях взяли близько 450 спортсменів з 22 регіонів країни, які розіграли медалі в спортивному та бойовому розділі самбо двох вікових категорій: юнаки до 18 років та юніори до 20 років.

За підсумками чемпіонату спільними зусиллями двох вікових груп на рахунку харківських самбістів були 13 золотих, 16 срібних та 9 бронзових нагород.

У змаганнях серед юнаків збірна Харківської області, здобувши 6 золотих, 9 срібних та 4 бронзові медалі, посіла перше загальнокомандне місце, випередивши суперників з Дніпропетровської та Одеської областей, які, відповідно, розташувалися на другому та третьому місці.

Чемпіонами України серед юнаків в спортивному розділі самбо стали: Максим Казначєєв, Данило Ісаєнко, Данило Вегієв, Роман Труш, Денис Кизименко.

У бойовому розділі золоту медаль чемпіонату здобув Кирило Красніков.

У змаганнях серед юніорів (спортсмени до 20 років) збірна Харківської області посіла в загальнокомандному заліку друге місце, поступившись лише команді Києва. Трете місце було за самбістами Одеської області.

Чемпіонами в цій віковій групі в спортивному розділі стали: Данило Томашевський, Артур Мартіросян, Євген Вегера, Ярослав Книш, Владислава Нецвіт, Мар’яна Михайлова.

У бойовому розділі у вазі до 74кг перемогу святкував Микита Червяков.

Цей чемпіонат став одним з етапів підготовки збірної України до чемпіонату Європи серед юнаків та юніорів, який з 11 по 15 квітня відбудеться на Кіпрі.

Теги: самбо спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх