ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У школі на Ізюмщині капітально відремонтували спортивну залу

07 лютого 2019 | 11:04

У школі на Ізюмщині капітально відремонтували спортивну залу

Результати проведених робіт під час робочої поїздки до району перевірив заступник голови ХОДА Вадим Данієлян.

За завданням голови ХОДА Юлії Світличної її заступник відвідав Ізюмський район, де ознайомився з роботами, що проводяться та вже завершені на об’єктах інфраструктури, та провів особистий прийом громадян.

Відкриттю капітально відремонтованої спортивної зали в Левківській ЗОШ присвятили змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Як зазначила директор навчального закладу Галина Гуртова, до цього діти не мали змоги займатися в приміщенні спортивної зали через аварійний стан підлоги. Також, за її словами, ремонт провели швидко – він зайняв трохи більше місяця.

Під час відкриття оновленої зали Вадим Данієлян передав присутнім вітання від голови Харківської ОДА Юлії Світличної та зазначив, що кошти на ремонт були виділені з обласного бюджету за ініціативи голови Ізюмської райдержадміністрації Любові Шамрай.

«Керівник області Юлія Світлична приділяє багато уваги розвитку спорту та залученню молоді й дітей до здорового способу життя. Тож, тепер діти сільської школи отримали змогу займатися спортом у комфортних та безпечних умовах», - сказав заступник голови ХОДА.

Голова райдержадміністрації Любов Шамрай закликала присутніх, спираючись на наявну матеріальну базу, створити власні футбольні команди - дорослу та юнацьку, які б виступали за Левківську сільську раду на чемпіонаті району. Також гості передали школі набір спортивних м’ячів.

Під час поїздки на Ізюмщину заступник голови ХОДА провів виїзний прийом громадян у районі. У ході прийому жителі зверталися до Вадима Данієляна з проханнями надати матеріальну допомогу та з питанням щодо належного водопостачання сіл району. Вирішення всіх порушених питань заступник керівника області взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: данієлян ізюм ремонт шкільної спортзали

Версія для друку Поділиться:


Вверх