Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У школі на Ізюмщині капітально відремонтували спортивну залу

07 лютого 2019 | 11:04

Результати проведених робіт під час робочої поїздки до району перевірив заступник голови ХОДА Вадим Данієлян.

За завданням голови ХОДА Юлії Світличної її заступник відвідав Ізюмський район, де ознайомився з роботами, що проводяться та вже завершені на об’єктах інфраструктури, та провів особистий прийом громадян.

Відкриттю капітально відремонтованої спортивної зали в Левківській ЗОШ присвятили змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Як зазначила директор навчального закладу Галина Гуртова, до цього діти не мали змоги займатися в приміщенні спортивної зали через аварійний стан підлоги. Також, за її словами, ремонт провели швидко – він зайняв трохи більше місяця.

Під час відкриття оновленої зали Вадим Данієлян передав присутнім вітання від голови Харківської ОДА Юлії Світличної та зазначив, що кошти на ремонт були виділені з обласного бюджету за ініціативи голови Ізюмської райдержадміністрації Любові Шамрай.

«Керівник області Юлія Світлична приділяє багато уваги розвитку спорту та залученню молоді й дітей до здорового способу життя. Тож, тепер діти сільської школи отримали змогу займатися спортом у комфортних та безпечних умовах», - сказав заступник голови ХОДА.

Голова райдержадміністрації Любов Шамрай закликала присутніх, спираючись на наявну матеріальну базу, створити власні футбольні команди - дорослу та юнацьку, які б виступали за Левківську сільську раду на чемпіонаті району. Також гості передали школі набір спортивних м’ячів.

Під час поїздки на Ізюмщину заступник голови ХОДА провів виїзний прийом громадян у районі. У ході прийому жителі зверталися до Вадима Данієляна з проханнями надати матеріальну допомогу та з питанням щодо належного водопостачання сіл району. Вирішення всіх порушених питань заступник керівника області взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: данієлян ізюм ремонт шкільної спортзали

Версія для друку Поділиться:


Вверх