ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА провела особистий прийом громадян у театрі для дітей та юнацтва

06 лютого 2019 | 17:13

Співробітники театру зверталися до очільника області з питаннями зі сфер ЖКГ, транспорту, соціального захисту та охорони здоров'я, а також просили сприяти ремонту амбулаторій і доріг.

Так, два жителі селища Коротич - старший майстер і заступник головного бухгалтера театру - звернулися до голови ХОДА з проханням допомогти в ремонті місцевої амбулаторії.

«Я приділяю велику увагу медицині. Ми проводимо серйозні ремонти в обласних лікарнях. Минулого року прийняли рішення щодо будівництва нового онкологічного комплексу, адже практично на будь-якому підприємстві, куди я приїжджала, люди ставили питання щодо створення нормальних, людських умов лікування. Стану амбулаторії в Коротичі також потрібно буде приділити увагу. Поставимо питання селищному голові, щоб він включив цей пункт до бюджету та плану розвитку території. Якщо необхідна буде допомога з обласного бюджету, ми підключимося», - сказала Юлія Світлична.

Також жителі Коротича просили керівника області сприяти вирішенню питань транспортного зв'язку селища з Харковом. У тому числі скаржилися на поганий технічний стан автобусів і ставлення водіїв до пільговиків. Керівник області доручила розібратися в питанні представникам Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА - у співпраці з Державною службою України з безпеки на транспорті.

Жителька смт Слатиного Дергачівського району, начальник господарського відділу театру, під час прийому звернулася до голови ХОДА з питанням про капітальний ремонт дороги Дергачі - Козача Лопань.

«Це дуже проблемна дорога. Я буду робити все, щоб донести інформацію про її жахливий стан до центральних органів влади, тому що це державна дорога. Кілька років тому було виділено фінансування на її ремонт, але виникли складнощі. Є недбайливі підприємці, які зривали тендер «Укравтодору» - подавали до судів і блокували. Бажання відремонтувати цю дорогу в нас є, фінансування ми знайшли. Уже оголошено тендер. Як тільки завершаться всі процедури та дозволить погода, продовжимо ремонт. Якщо буде необхідно додати ще фінансування з обласного бюджету, будемо вишукувати можливість», - сказала Юлія Світлична.

Глава області взяла під контроль рішення озвучених питань і запевнила всіх, хто прийшов на прийом, що їх звернення не залишаться без уваги.

Більше фото

Фото

Теги: світлична тюг театр для дітей та юнацтва прийом

Версія для друку Поділиться:


Вверх