Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

За вирішенням питань, що переважно стосувалися земельних відносин та пасажирських перевезень, звернулися близько 20 жителів Харківської області.

Так, житель села Безмятежне звернувся до першого заступника голови ХОДА Марка Беккера з проханням сприяти оформленню дозвільних документів на водний об’єкт. За його словами, договір на оренду ставка закінчується в 2022 році.

«Я займаюся цим ставком вже багато років, документація була оформлена належним чином. А ось нещодавно мені сказали, що його необхідно внести до бази даних за допомогою супутнику», - зазначив чоловік.

Перший заступник голови ХОДА повідомив заявнику, що він отримає необхідні роз’яснення та перелік документів, що необхідні для оформлення водного об’єкту, у встановлений законодавством термін.

Також до Марка Беккера надійшло декілька заяв щодо вирішення транспортних питань. Так, делегація з представників Роганської територіальної громади звернулася до першого заступника голови ХОДА з проханням сприяти забезпеченню належного транспортного сполучення з населеними пунктами.

«У нас відсутній нормальний налагоджений проїзд до обласного центру, а він нам просто необхідний, адже більша частина населення працює в Харкові», - зазначили заявники.

Це та інші питання, що були озвучені під час прийому громадян, Марк Беккер пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді й можливу допомогу в рамках законодавства України.