ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

06 лютого 2019 | 13:42

За вирішенням питань, що переважно стосувалися земельних відносин та пасажирських перевезень, звернулися близько 20 жителів Харківської області.

Так, житель села Безмятежне звернувся до першого заступника голови ХОДА Марка Беккера з проханням сприяти оформленню дозвільних документів на водний об’єкт. За його словами, договір на оренду ставка закінчується в 2022 році.

«Я займаюся цим ставком вже багато років, документація була оформлена належним чином. А ось нещодавно мені сказали, що його необхідно внести до бази даних за допомогою супутнику», - зазначив чоловік.

Перший заступник голови ХОДА повідомив заявнику, що він отримає необхідні роз’яснення та перелік документів, що необхідні для оформлення водного об’єкту, у встановлений законодавством термін.

Також до Марка Беккера надійшло декілька заяв щодо вирішення транспортних питань. Так, делегація з представників Роганської територіальної громади звернулася до першого заступника голови ХОДА з проханням сприяти забезпеченню належного транспортного сполучення з населеними пунктами.

«У нас відсутній нормальний налагоджений проїзд до обласного центру, а він нам просто необхідний, адже більша частина населення працює в Харкові», - зазначили заявники.

Це та інші питання, що були озвучені під час прийому громадян, Марк Беккер пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді й можливу допомогу в рамках законодавства України.

Фото

Теги: беккер прийом земля транспорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх