ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Музиканти і фігуристи разом вийдуть на лід в унікальному проекті Ice Symphony

04 лютого 2019 | 14:13

Культурно-спортивний проект, аналогів якому немає в Україні, втретє пройде в Харкові 9 лютого.

Виступи професійних фігуристів супроводжуватимуться живою музикою у виконанні МАСО «Слобожанський», який теж гратиме прямо на льоду. Цей унікальний проект традиційно проходить у Льодовому комплексі «Салтівський лід» один раз на рік.  У один день відбудеться два концерти. Початок-о 14: 00 та о 16: 00.  

«Поєднати ці два види мистецтва під одним дахом – завдання непросте, - каже автор ідеї, заступник директора МАСО «Слобожанський» Олександр Дворниченко. - Якщо для фігуристів лід – звична стихія, то для симфонічного оркестру - зовсім навпаки. Починаючи два роки тому цей проект, ми розуміли, що ризикуємо, але нам вдалося впоратися з технічними труднощами, і тепер ми прагнемо, щоб кожен наступний концерт був краще попереднього».

«Програма третього Ice Symphony буде особливо цікавою, - вважає одна з його організаторів Юлія Білецька. - Цього року глядачі побачать поодинокі, парні та групові виступи з елементами акробатики – «некласичні» для фігуристів, а також номери зі стрічками та полотнами».

Симфонічний оркестр зіграє популярні джазові композиції і мелодії закордонної естради. У поєднанні з барвистими світловими інсталяціями і виступами фігуристів, вважають організатори, це повинно справити незабутнє враження на глядачів.   

Нагадаємо, концерти «Ice Symphony – Симфонія льоду» пройдуть у Льодовому комплексі «Салтівський лід» (просп. Тракторобудівників, 55б) 9 лютого, початок - о 14:00 і 16:00.

Наступний виступ МАСО «Слобожанський» відбудеться в Будинку Алчевських (вул. Жон Мироносиць, 13) 22 лютого. Це буде концерт «Reznik & Sokolov. «Час класики», в якому виступлять колишні харків'яни, а нині - відомі музиканти, які проживають за кордоном, диригент Роман Резник і скрипаль Валерій Соколов.

Придбати квитки на концерт можна в касі МАСО «Слобожанський», тел.: 706-17-16, адреса: вул. Жон Мироносиць, 13 (офіс оркестру).

Теги: концерт слобожанський

Версія для друку Поділиться:


Вверх