ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев взяв участь в Асамблеї вчених рад ХНУ ім. В.Н. Каразіна

29 січня 2019 | 15:48

Анатолій Бабічев взяв участь в Асамблеї вчених рад ХНУ ім. В.Н. Каразіна

Захід, присвячений 214-й річниці від дня відкриття університету, відбувся 29 січня.

Заступник голови ХОДА привітав присутніх з черговою визначною датою та передав вітання від голови ХОДА Юлії Світличної. Він наголосив, що виш є одним з найстаріших університетів Східної Європи. Університет зіграв важливу роль у становленні вітчизняної вищої освіти та стояв біля джерел багатьох пріоритетних напрямів науки.

«Свого часу відкриття в Харкові університету дало потужний поштовх розвитку освіти та науки на Слобожанщині. Життєдайна сила наукових знань з часом перетворила наш край в один з розвинених регіонів Європи. Сьогодні високий науковий і освітній потенціал – одна з найважливіших наших конкурентних переваг. Харківська область лідирує серед регіонів України за концентрацією людей з вищою освітою та науковим ступенем», - сказав Анатолій Бабічев.

Він зазначив, що ХНУ ім. В.Н. Каразіна - єдиний український заклад вищої освіти, що за даними всіх міжнародних рейтингів університетів віднесений до вишів світового класу.

«Хочу підкреслити, що з історією Харківського університету пов'язано багато з того, що можна висловити словами «вперше» та «перший»: перша в Україні університетська бібліотека, перший ботанічний сад, перші в Україні періодичні видання. Впевнений, що колектив університету не зупиниться на досягнутому, буде й надалі підвищувати рівень підготовки випускників і результативність наукового пошуку, завжди та в усьому буде першим», - відзначив заступник голови ХОДА.

Віце-президент Національної академії наук України Анатолій Загородній підкреслив важливість співпраці вишу з НАН України.

«Ви готуєте кадри для Національної академії наук України. Ваші випускники присутні скрізь. Дуже перспективним є подальший шлях та майбутнє вашого університету», - сказав Анатолій Загородній.

Участь у заході взяв Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський. Він відзначив велику роль вишу у формуванні дружніх відносин між Україною та Польщею, адже консульство та університет проводять низку спільних проектів.

Під час заходу відбулась урочиста інавгурація Doctor Honoris Causa Олександра Ярославського та Юрія Янка, а також церемонія нагородження почесними відзнаками університету.

Фото

Теги: освіта бабічев хну вчена рада

Версія для друку Поділиться:


Вверх