ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Обласний центр культури презентує виставку українського народного мистецтва

30 січня 2019 | 09:13

Роботи Олесі Вакуленко можна подивитись з 31 січня по 25 лютого.

Автор експозиції «Ой, радуйся, земле!»  – молода харківська художниця і дизайнер, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, наймолодший представник мистецької династії Самарської-Вакуленків.

Олеся проілюструвала понад 20 книг для різних видавництв Харкова, Києва та Львова, а також є автором кількох антистрес-розмальовок  за мотивами українського народного мистецтва, перша з яких - «Я люблю Україну», стала бестселером 2015 року. Роботи Олесі виставлялися на численних колективних і персональних виставках в Україні, Франції, Німеччині, Польщі, Словаччині, Сербії, Казахстані тощо. Одяг з її авторським розписом був представлений на багатьох показах в Україні і за кордоном, а колекція суконь «Дерево життя» здобула І місце на міжнародному модному етнічному марафоні в рамках міжнародної виставки «Експо-2017» в Астані (Казахстан). Також Олеся неодноразово була відзначена стипендією Президента України для молодих майстрів народного мистецтва.

На виставці будуть представлені роботи в різних видах мистецтва: декоративного розпису, витинанки, графіки. «Родзинкою» експозиції є сукні з авторської колекції ексклюзивного одягу з авторським розписом «Дерево життя» та розмальований посуд. Усі твори створені в оригінальному стилі за мотивами українського народного мистецтва.

Відкриття виставки відбудеться 31 січня о 16:00.

Вхід – вільний за адресою: вул. Пушкінська, 62, зала 2-го поверху.

Довідки - за тел.: (057) 725-12-46; (057) 725-12-47.

Фото

Теги: центр культури виставка

Версія для друку Поділиться:


Вверх