ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові виготовляють продукцію, яка успішно виконує бойові завдання. Міністр оборони України

28 січня 2019 | 14:51

28 січня Степан Полторак перебуває на Харківщині з робочою поїздкою.

Разом з першим заступником голови ХОДА Марком Беккером Міністр оборони України 28 січня відвідав ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова» та ДП «Завод імені В.О. Малишева», які входять до складу ДК «Укроборонпром».

Перебуваючи на підприємствах, міністр зазначив, що державне оборонне замовлення у 2018 році підприємствами Харківщини виконано.

«Що ми бачимо сьогодні? Державне оборонне замовлення у 2018 році виконано. І впевнений, що жодних проблем з виконанням державного оборонного замовлення на 2019 рік у нас не буде, - сказав Степан Полторак. - Є велика різниця між організацією роботи з випуску, а також якістю продукції у 2014 році і сьогодні».

За словами керівника вітчизняного оборонного відомства, за останні декілька років підприємствам Харкова Міністерство оборони виділило з бюджету на виробництво, модернізацію та ремонт броньованої техніки для потреб Збройних сил України понад 10 млрд гривень.

«Сьогодні в Харкові виготовляють продукцію, яка успішно виконує бойові завдання. Не можна порівняти танк 2014 року і модернізований танк 2019 року. Неможливо порівняти навіть матеріали 2014 року, а я дуже добре пам’ятаю проблеми, які були тоді. Різниця дуже велика», – підкреслив міністр оборони.

Нагадаємо, за інформацією голови ХОДА Юлії Світличної, за три останні роки промислове виробництво на Харківщині зросло на 14%. Серед галузей, що демонструють найкращу динаміку, - машинобудування. Лише за останній рік на промислових підприємствах області було створено 2000 нових робочих місць.

Теги: беккер полторак міністр оборони підприємства оборона

Версія для друку Поділиться:


Вверх